Kilka słów o nas

home / Kilka słów o nas

Kilka słów o nas
Nasza Firma działa na terenie RadomiaLublina, Ostrowca Świętokrzyskiego a także w całej Polsce wysyłkowo. 
Firma zajmuje się profesjonalną regeneracją filtrów DPF/FAP/GPF oraz katalizatorów DOC/SCR do wszystkich typów samochodów ( osobowe, dostawcze, ciężarówki ). 

Bogate doświadczenie, ciągłe rozwijanie umiejętności oraz profesjonalny sprzęt sprawiają, że zapewniamy najwyższą jakość usług. 
Posiadamy nowoczesne urządzenie do czyszczenia filtrów, a także na życzenie klienta robimy drobne naprawy. 

Współpracujemy z wieloma warsztatami elektro-mechaniki pojazdowej oraz autoryzowanymi stacjami obsługi samochodowej

Naszych nowych klientów pochodzących nie tylko z RadomiaLublina, Ostrowca zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. 

Nie jesteś w stanie dostarczyć nam Filtra DPF Osobiście ? Wyslij go do nas kurierem lub pocztą, a zregenerowany DPF odeślemy na Twój adres. Za regenerację zapłacisz u kuriera. Za przesyłkę płacisz tylko w jedną stronę, my odsyłamy na nasz koszt.


Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące szczegółów naszej oferty. 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego filtr DPF/FAP/KAT/SCR/GPF przestał funkcjonować prawidłowo?

car

Zbierające się cząstki sadzy w filtrze powodują utratę wydajności i jego stopniowe zapychanie. W większości pojazdów stosuje się filtry jednokrotnego użytku, wymagające wymiany po jego nasyceniu. Występują również filtry samo czyszczące, które przy temperaturze powyżej 600 stopni Celsjusza spalają sadze. Niektóre koncerny stosują filtry aktywne, gdzie tak naprawdę są systemami bez obsługowymi. Sterownik silnika na podstawie czujników temperatury i różnicy ciśnień przeprowadza proces regeneracji DPF.

W wyniku której cząstki stałe są wypalane. Wypalenie odbywa się poprzez dodatkowy tzw. piąty wtryskiwacz lub zmian charakterystyki czasu i kąta wtrysku, dzięki temu temperatura wydechu jest podniesiona i sadze są wypalane

Top